Najděte půjčku ve všech regionech

nejvýhodnější úvěr na rekonstrukci do 100 000 kč

Získejte online půjčku

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Půjčky České Budějovice

Město je sídlem Jihočeské univerzity a římskokatolické českobudějovické diecézy. Historicky mělo město představovat chybějící základnu královské moci v jižních Čechách.

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více informací

Jste z našeho hlavního města a hledáte nejvýhodnější nebankovní půjčky? Praha je největším českým městem a zároveň v ní sídlí také nejvíce finančních institucí a to jak bankovních tak i nebankovních.


Jak ale popsat úvěr podnikatelský? Naštěstí je to snadné: jde o typ půjček pro podnikatele, kteří potřebují zafinancovat rozjezd, udržení nebo rozšíření svého podnikání.

Půjčka na rekonstrukci je určena klientům, kteří potřebují rekonstruovat své obydlí jako byt, dům, chalupu, či jiný obytný objekt.Kamali je dostupná i bez ručitele a do výše půjčky 20 000 Kč.

S půjčkou Ferratum Credit si můžete půjčit 2 500 Kč až 80 000 Kč.

To potvrzuje i fakt, že na výhody úvěrové nebo kreditní karty spoléhá stále více lidí – například některou z karet Home Credit aktivně používá už téměř 600 000 Čechů.

Čerpáte půjčku u konkurence, ale nejste s ní na 100 % spokojeni? Pak vám doporučujeme využít takzvanou RePůjčku od Equa bank, se kterou ušetříte v průměru až 20 000 Kč.

Další výhodou je vklad již od pouhých 100 Kč.

V prvním roce bude výpočet úroku: 10 000 x 1,01 = 10 100 Ve druhém roce se již nebude úročit částka 10 000 Kč, ale 10 100 Kč.

Půjčit si můžete od 20 000 korun do 500 000 korun s dobou splácení 12 až 84 měsíců.

A vy nemusíte zadávat platební příkazy k úhradě konsolidovaných půjček.

Pokud nemáte možnost rekonstrukci bytu či domu zcela financovat svépomocí, můžete si na to půjčit.

Pokud je vaše rekonstrukce nízkorozpočtová, nebo jde jen o malou rekonstrukci některých částí bytu či domu, možná nebude potřeba si brát velký úvěr, ale postačí jiná varianta.Pokud jste vyřadili ze svého hledáčku banku, logicky vám zbývá soukromý poskytovatel půjček.

 • I některé banky nabízejí možnost sjednání půjčky či úvěr online.
 • Věděli jste, že některá online casina na vás neustále myslí a v den vašich narozenin vás dokonce obdarují dárkem? Podívejte se, která to jsou.
 • Vůbec nejnižší úroková sazba, jakou banka nabízí, začíná na 3,8 % p.a., ale pohybovat se může až kolem dvojnásobku. Pokud jde o RPSN, startuje na 3,9 % a obvykle bývá pouze o setinu vyšší než samotný úrok.
 • Vyzvedněte si 300 Kč bonus bez nutnosti vkladu na herní konto ZDE
 • Nový úvěr však výrazně ovlivňuje vaší bonitu, DTI a DSTI (viz výše).

U dalších půjček postupně dosáhnete až na 50 000 Kč.

Náš inzertní katalog vám pomůže vybrat tu pravou, která vás nezklame.Zavolejte si nebo pošlete SMS zprávu.

Kromě ní tato společnost poskytuje také několik dalších úvěrových produktů, jako je Půjčka na cokoliv, Půjčka na rekonstrukci, Podnikatelský úvěr, Konsolidace půjček nebo Krátká půjčka s garantovaným úrokem 6,9% p.a.

Vybral jsem si v pohodě „Štve mě, že jsem si nemohl úvěr nasimulovat dopředu na kalkulačce, ale vybíral jsem až z nabídek více poskytovatelů.

I když se myšlenka vyzkoušet hazardní hry může zdát na první pohled lákavá, je dobré vědět, že v České republice je dnes podle různých odhadů mnoho lidí na hazardních hrách závislých.

Během 1 minuty získáte nabídky od desítek spolehlivých dodavatelů elektřiny, které si srovnáte od nejnižší ceny.Pomůžeme vám najít i Americkou hypotéku bez registru a najít nejvýhodnější podmínky, pokud řešíte refinancování hypotéky.

Taková situace velice rychle nastává v situaci, pokud úvěrová společnost, u které máte sjednánu půjčku, prodá úvěr inkasní agentuře.

Objem investic klientů Air Bank do podílových fondů už překonal hranici 100 milionů korun.

Do hráčského účtu Sazka Her lze vložit peníze třemi způsoby - Bankovním převodem, platební kartou umožňující internetové platby, nebo také z terminálu Sazky s max. limitem 5 000 Kč.

Nejde však o jediné varianty, protože zapomínat nelze na celkový vývoj spojený s tím, že u řady žadatelů lze žádat i o desetitisíce korun.

Bohužel se tak díky tomu sami připravují o tisíce korun.„Většina lidí se při potřebě půjčky obrátí jen na svou hlavní banku v domnění, že od ní jako dlouholetí klienti dostanou nejvýhodnější nabídku.

V současné ekonomice, která se stále vzpamatovává z poslední krize, pak může správné hospodaření s penězi znamenat značný rozdíl.

V ČR jsou nabízeny tuzemskou společností, která je držitelem potřebné licence ČNB, což znamená jistotu férového přístupu.

Eurostat zveřejňuje každý půlrok velké srovnání cen elektřiny pro spotřebitele v Evropské unii.


Cena elektřiny na burze Power Exchange Central Europe v Praze se ve srovnání se závěrem loňského roku propadla asi o 20 procent.

Úvěr 280 000 Kč na 60 měsíců za 5 996 Kč měsíčně

Vydejte se spolu na výlet a přijdete na to, jak je vám spolu dobře

Taková možnost ale může být riskantní.Nízká úroková sazba se musí projevit i na tom, že banka chce eliminovat takové klienty, kteří mohou být spojeny s určitým rizikem.

 • V každodenním životě se mohou objevit nepředvídané výdaje, na které nemáte peníze stranou. Co v takovém případě uděláte? Existuje pouze jediná možnost: hledat zdroj, ze kterého byste si mohli vzít půjčku.
 • Pokud tedy na rekonstrukci potřebujete například pouze 100 000 Kč, je zbytečné si tyto peníze půjčovat od banky.
 • Odklad splátky můžete provést až čtyřikrát v průběhu splácení.
 • Tip: podívejte se na náš článek: Chystáte rekonstrukci a zjišťujete, kde si půjčit? Tady najdete porovnání meziúvěru i s dalšími druhy půjček na bydlení.
 • Některé nebankovní bankomaty vás mohou upozornit ještě na další poplatek za výběr, který jde přímo majiteli daného bankomatu.


Stavební spoření je finanční produkt, který umožňuje spořit a zhodnocovat peníze a dále také financovat stavbu, rekonstrukci nebo koupi domu či bytu prostřednictvím úvěru.


Průměrná výše úvěru u společnosti Profi Credit v loňském roce činila 8 100 Kč.

Jde jednak o způsob jeho využití (soukromé, pro podnikání), jednak o jeho druh (osobní automobil, nákladní automobil, příp.

Například obálkou se zeleným pruhem se mělo předejít problémům s nevyzvednutými soudními obsílkami.

Minutová půjčka je neúčelovou půjčkou, kterou můžete čerpat ve výši od 5 000 do 800 000 Kč na libovolné výdaje.

Jaké možnosti český drobný živnostník hledající půjčku vůbec má?.

A rekonstrukci zaplatit půjčkou ze stavebního spořen….

Obecně lze říci, že se vyplatí instalovat v novostavbách, zejména pak v nízkoenergetických domech, případně ve starších domech po rekonstrukci.

vložíme 10 000 Kč na 2 roky.

Jakmile vám bude přečerpání úvěru schváleno, nebudete o něj už muset žádat.


Equa Bank Minutová půjčka patří mezi nejvýhodnější a nejlépe hodnocené bankovní úvěry na trhu. Úrok od 5.7% p.a. a vyřízení během pár minut online.


Tyto půjčky mají často nižší RPSN ve srovnání s nezajištěnou konsolidační půjčkou, zejména v případě dlužníků se špatnou bonitou.

Dotazy na obchody a produkty Home Credit v České republice, prosím, nadále směrujte na Olgu Mužíkovou: e-mail omuzikova@homecredit.cz, telefony +420 541 598 461 (pevná linka) a +420 728 102 072 (mobil).

Není to ale jenom online vyřízení, které je možné.

Amigoz nebankovní půjčka je poskytována v rozmezí 1 000 Kč - 45 000 Kč s dobou splatnosti 7 dnů - 12 měsíců.


Úvěr byl po dobu odkladu nadále úročený úrokovou sazbou dohodnutou v úvěrové smlouvě a v konečném důsledku došlo k navýšení celkové částky, kterou klient uhradí.

V případě, že za měsíc kartou utratíte alespoň 4 000 Kč, poplatek se vám nepočítá.

Každý prosincový den se hráči v novém online casinu Apollo Games mohou zapojit do slosování o bonus 100 Kč.

Kreditní scoring je výsledkem složitého výpočtu zahrnujícího mnoho proměnných. Domnívat se, že známkou nejlepší bonity je žádný dluh, je velký omyl. Naopak se v této branži říká, že “kdo nedluží, neexistuje”.Nabídky jsou seřazeny od nejvýhodnější po tu nejméně výhodnou.

Akční leták Albert Supermarket na 44. týden a leták na příští týden

Půjčka pro podnikatele – živnostníkům může pomoci nastartovat jejich business.

Opět je ale situace podobná, jako u cestovního pojištění. Záleží, kde jste pojištěni. A vždy platí, že se nesmíte aktivně účastnit akcí, v rámci které k teroristickému činu došlo.


Podle rad, které se mezi lidmi šíří, by měla být půjčka 20 000 Kč nejvýhodnější.

Platí se nějaký poplatek předem?Jak je zajištěno to, když budu chtít bankovní akreditiv a jsem zákazník, který bude kupovat zboží v hodnotě např 200 000 000 Kč v zahraničí mimo EU.

Srovnávač je vhodné využít pokaždé, když si chcete vzít nějakou půjčku. Pokud se více zajímáte o finance, nebo v budoucnu plánujete úvěr, není na škodu si pravidelně udržovat přehled o aktuálních nabídkách.

Tento ukazatel vám prozradí, kolik vás bude úvěr průměrně za rok stát.

Aby ušetřili koruny navíc, jsou schopni strávit hodny a hodiny porovnáváním cen v kamenných obchodech nebo online, aby si mohli být jisti, že nakoupí za nejvýhodnější cenu.

Na jednu PO je to 100 000 EUR (cca.V Důvodově zprávě najdeme například, že: „Omezení sankcí z nesplácení dluhů na úroveň judikovanou konstantně již mnoho let soudy v České republice by nemělo mít dopad na věřitele, kteří jsou féroví a dodržují platné předpisy.Home Credit díky tomuto systému velmi spolehlivě určí nejen to, komu půjčit lze, ale také výši částky, která je pro daného klienta bezpečná.


Ta účelová – jak už její samotný název napovídá – je poskytnuta za určitým účelem (nejčastěji na investice do nemovitosti – koupě, výstavbu, rekonstrukci apod).

Celkově tak lze dosáhnout zhodnocení vkladů až 3,4 % ročně.Není se co divit, trend nastartovala Česká národní banka snížením základních úrokových sazeb v ekonomice, malé banky zlevnily jako první a začaly velkým bankám stahovat jejich klienty.


Mezi nejvýhodnější bankovní půjčky rozhodně patří ta od Air Bank.

Nemějte však obavy, společně si projdeme, jak můžete získat ten vůbec nejvýhodnější hypoteční úvěr.Ale přitom jde o důležitý krok k učení se dobře vycházet se svými penězi a tvořit finanční rezervy.


Hypotéka s fixací úrokové sazby: Jak už samotný název napovídá, jedná se o úvěr s fixní úrokovou sazbou po celé období (1, 3, 5, 10, 15, 20, 25 nebo až 30 let).

Může k tomu dojít hned ze dvou důvodů, tím prvním důvodem je to, že v době žádosti o půjčku nedošlo k porovnání více nabídek a daná osoba si vzala tu první nabídnutou půjčku, a nikoliv takovou, která byla nejvýhodnější.Zaměřte se spíš na RPSN, neboli na ročníprocentuální sazbu nákladů za úvěr.

Uveďte svoje jméno, adresu, nahlaste číslo a současný stav „svého” plynoměru, připojte aktuální fotografii měřícího přístroje.

Podpis je zde v závorce, protože smlouva o půjčce peněz (nejde-li o spotřebitelský úvěr) nemusí být písemná, stačí ústní dohoda.I věrní klienti mohou být odměněni, a to půjčkou do výše 15 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní.

A na co se během tohoto letního týdne můžete těšit? Na 70 volných otoček a také na turnaj o 250 tisíc korun.

Online srovnávač pojištění je trefou do černého, pokud hledáte kvalitní produkty za ty nejvýhodnější ceny.

Ideálně co nejvýhodnější podmínky co se týká plateb (bank transfer).

Rychlé půjčky jsou pohodlné jednoduchostí vyřízení a také svou rychlostí.

Kdo Vaše osobní údaje zpracovává a komu je předáváme?

Casino bonusy bez vkladu bývají obvykle stejně jen pár stovek, zato bonus k vkladu, který Chance nabízí, může dosáhnout částky až 25 000 Kč.

Půjčka 100 – 35 000 Kč

Navíc pak umožňuje každý měsíc provést jeden výběr z bankomatu zdarma a získáte i možnost placení spotřebičů na splátky, úhradu havárie v domácnosti do až 10 000 Kč, či pozáruční servis spotřebičů zdarma.Vy oproti tomu o movitou věc přijdete.

 • Abyste získali představu, na kolik vás konsolidace vyjde, k tomu lze velmi dobře využít online srovnávačů (kalkulaček), které dokáží porovnat jednotlivé nabídky na konsolidaci a nabídnout vám ty nejvýhodnější.
 • Státní podpora totiž není vyplácena fixně, ale dosahuje ročně 10 % z Vámi vložené částky (do maxima 2 000 Kč).
 • Stejně jako rostou počty nových hypoték,objevují se rekordní čísla v počtu nárůstu financování rekonstrukcí.
 • Zákazníci tak získali možnost úvěr vrátit, stejně jako je to v případě zakoupeného zboží u seriózních obchodníků.
 • Pokud potřebujete peníze třeba na rekonstrukci, koupi nebo vybavení domu či bytu, případně plánujete nákup nového automobilu, vsaďte na účelové půjčky od bank.


Rekonstrukci bude časem potřebovat každý byt či dům.

Money Money Bank je i přes svůj název 100% českou společností, která byla až do roku 2016 známa pod značkou GE Money Bank.

Získat ji můžete až do výše 800.000 Kč s pojistným balíčkem dle vlastního výběru.

Pro tyto případy je určeno pojištění storna, z něhož může být uhrazeno 80 až 100 % již uhrazených nákladů na dovolenou (letenky, ubytování atd.).

Zlevňujeme také Velký tarif, a to z původních 150 na 100 korun.

Úspěch Ferratum Bank spočívá v jednoduchém procesu žádosti, okamžitém vyřízení úvěru a přísném zabezpečení.

Air Bank půjčka patří mezi nejlepší bankovní půjčky v Česku, několikrát zvítězila v nezávislých testech výhodnosti a pravidelně také boduje mezi zákazníky, kteří pozitivně hodnotí její jednoduchost, nízký úrok a rychlost vyřízení.

Zažádat o úvěr je možné prostřednictvím formuláře na stránkách společnosti.

Na půjčce na splátky tak můžete ušetřit i několik tisíc korun, resp.


Od září se vrátila možnost vyhlásit věřitelský bankrot též na fyzickou osobu.

Nejvýznamnější výhodou těchto půjček je zejména fakt, že úvěr získá i žadatel s nepříznivým bankovním registrem.

To záleží jen a pouze na vás, neboť se jedná o bezúčelový úvěr, jehož využití nemusíte nikomu dokládat. Klidně tak za peníze pořídíte auto, vybavení domácnosti, nebo provedete rekonstrukci.

Ve výsledku pak neuváženého rozhodnutí často litují, protože pak zjistí, že si vzali zbytečně nevýhodný úvěr, nebo se v horším případě stanou obětí podvodníků.

Vyhnete se tak riziku, že kdyby se někdo cizí dostal k vašim údajům na platební kartě, mohl by nakládat s vašimi penězi.

Seznam obchodů, které dodržují pravidla bezproblémového nakupování, naleznete zde.

Na trhu jsou však nově i pojištění domácnosti, které kryjí i krádež za zdmi domácnosti, třeba typicky u hospody nebo u supermarketu.

Například může splácet, kolik chce, stačí posílat měsíčně aspoň minimální splátku, a také celý úvěr splatit bez jakýchkoliv pokut,“ popisuje Miroslav Zborovský.

Vzhledem k tomu, že jde o první půjčku zdarma, není nutné přepočítávat úroky, ani RPSN, ty vždy musejí být 0 %, je výběr celkem snadný. Stačí, když se zaměříte jen na následující parametry: 


Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 358 Kč, roční úroková sazba 6,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru při vyřízení online 0 Kč. RPSN 7,1 %, celková částka splatná spotřebitelem 130 406,5 Kč.

Havarijní pojištění od České pojišťovny má 3 základní varianty. Spoluúčast je možné si zvolit od 1 % (min. 1 000 Kč) do 30 % (min. 30 000 Kč).V první řadě část peněz použijeme k ztrojnásobení všech příspěvků a darů od našich zaměstnanců, které už na pomoc Ukrajině poslali nebo ještě do zaměstnanecké sbírky pošlou.

Stejně jako u bonusu, tak i zde jde o procentuální hodnotu, která má vliv na cenu pojistky.