Najděte půjčku ve všech regionech

půjčky pro problémové klienty bez zástavy do 700 000 kč

Získejte online půjčku

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Půjčky České Budějovice

Město je sídlem Jihočeské univerzity a římskokatolické českobudějovické diecézy. Historicky mělo město představovat chybějící základnu královské moci v jižních Čechách.

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více informací

Jde o půjčku bez ručitele a také bez zástavy nemovitosti.

 • O půjčky do 250 000 Kč je možné požádat online z pohodlí domova v jakoukoliv denní či noční hodinu.
 • ©   CoolPujcky.cz - Nebankovní půjčky bez zástavy esox Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021
 • U nebankovních společností si však lze brát i klasické spotřebitelské úvěry, mnohé z nich nabídnou i částky okolo 700 tisíc nebo i více než milion korun.
 • Možnou výhodou pro některé žadatele by mohl být také fakt, že u nebankovních společností je možné získat tento typ úvěru také tzv.
 • Současné banky uspokojí i dříve problémové klienty Půjčky pro problémové klienty a menší sms půjčky obvykle nabízí nebankovní sektor.


Pozor také na vaši úvěrovou historii.

 • Nechybí kontakty, sazebník poplatků a časté otázky.
 • Jak můžete vidět, žádné nebe není bez mráčků, a proto mají i půjčky pro problémové klienty své plusy a mínusy.
 • Stačí je omýt, a jestliže chcete být extra důslední, zbavte dezén kamínků a štěrku.
 • „V roce 2018 jsme jenom pro klienty České podnikatelské pojišťovny realizovali 31 933 zásahů, hlavně u pojištění vozidel.
 • V roce 2008 pak na trh přišel první chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android, mnohým dobře známý HTC Dream.

A lze to i bez jakéholiv vašeho vkladu na herní konto! Krásným důkazem je hráč s přezdívkou ,,taylorjohn" , který se před nedávnem v online casinu SYNOT TIP registroval a následně využil 500,- bonusu.

Veřejnost (včetně poskytovatelů půjček) sice pak údaje o insolvenci dané osoby nevidí, ale v historii rejstříku přístupné soudům a insolvenčním správcům zůstává.Půjčku pak dostanete buď výrazně pokrácenou o všechny poplatky (viz Cena půjčky je nemravná, rozhodl arbitr a nařídil úvěrářům peníze vrátit), anebo vůbec ne.
Důvodem je určitě i zajímavá škála částek, která začíná na sumě 20 000 Kč a končí na částce 700 000 Kč.

Pokud doposud nezměnila svého dodavatele, a nyní přejde na nejlevnější tarify, potom uspoří přes 9 400 Kč/rok (1 700 Kč/elektřinu + 7 700 Kč/plyn).

Výše zmíněné však platí pouze pro klienty cizích bank. Stávající klienti Air bank dokládat své příjmy nemusí a výši tzv. „předschváleného“ úvěrového limitu naleznou v aplikaci elektronického bankovnictví.

Home Credit díky tomuto systému velmi spolehlivě určí nejen to, komu půjčit lze, ale také výši částky, která je pro daného klienta bezpečná.

Věděli jste, že úrok a RPSN jsou dva odlišné parametry? Zatímco RPSN vás informuje o průměrných nákladech na půjčku za rok, úrok vám prozradí, jaká je cena půjčky.

trendem současné doby je zpoplatňováním služeb na pobočkách motivovat klienty k používání bankomatů, vkladomatů a internetbankingu.

Díky tomu se úplně všichni bez ohledu na svůj věk nebo výši příjmu můžete dostat na bonusovou úrokovou sazbu 8,9 procenta.

Proto potřebujete půjčku bez dokladu o příjmu.

Air Bank nabízí bezúčelovou půjčku na cokoliv bez poplatků za sjednání vedení, částečné i předčasné splacení.


Nepotřebujete dokládat svůj příjem, neřešíte účelovost čerpání finančních prostředků ani se vás netýkají záruky ve formě ručitele nebo zástavy nemovitosti.

Rudná 3114/114Ostrava, 700 30

Air Bank klientům úročí peníze na běžném účtu až do výše zůstatku 100 000 korun a při splnění jednoduché podmínky pěti plateb kartou.

Může se jednat o střet se zvěří, vandalismus, živelné pohromy, okus kabelů, pád vozidla nebo náraz.

A milovníci hudby se můžou podívat na místo, kde začínali Beatles – bulvár Reeperbahn.

U bankovní půjčky bez zástavy nemovitosti trvá schvalovací proces o něco déle, ale převod peněz na účet po schválení už je záležitostí klidně pár hodin.

nemohu bohužel tušit, proč Vám banka převedla 13 000 Kč z běžného účtu na spořicí (zejména když spořicí účet založen nemáte).

Poslední slevou u této banky je hodnota 0,2 procenta, která se vztahuje na ty klienty, kteří se rozhodnou sjednat si doplňkové pojištění schopnosti splácet.

Jedná se o bezúčelovou půjčku bez zástavy a bez ručitele, peníze tak můžete použít úplně na cokoliv. Stačí být dostatečně bonitní. Půjčka je ideální na vybavení domácnosti nebo třeba na nákup auta.


Ale při placení jasně ukážou, zda byli spokojení, nebo ne,“ uzavírá Kozub.

Jiné společnosti totiž nemají tak přísné podmínky a půjčku 10 000 Kč bez doložení příjmu mohou poskytnout.Pokud hledáte něco nového a neotřelého, pak tahle hra je přímo trefa do černého.


Platba bezkontaktní kartou je mnohem rychlejší než standardní kartou nebo v hotovosti.

Půjčky online jsou poskytovány právě přes internet, který tak umožňuje neuvěřitelně rychlé vyřízení a zpracování půjčky či úvěru. Částek i parametry půjček, které jsou takto poskytovány se samozřejmě různí.

Pokud hledáte půjčky bez doložení příjmu, je třeba vybrat tu pravou i podle dalších parametrů.

Rozumným řešením jsou samozřejmě bankovní úvěry, které mají obecně nižší úroky než nebankovní půjčky a u vyšších částek se jednoznačně vyplatí.

V rámci konsolidace lze spojit všechny typy závazků, bankovní i nebankovní půjčky, kontokorent, kreditní karty a dokonce i leasing, to vše až do limitu 700 000 Kč.

Schválení u nás jde vyřešit online až do 500 000 Kč.

Zatímco počet klientů nových bank postupně roste a preferuje je už 56 % Čechů namísto loňských 47 %, preference tří největších bank naopak klesá.

je česká banka, založená v roce 1991.Jde o banku s celostátní působností pro firemní a individuální klienty.

Čerpat lze 5 000 – 700 000 Kč se splatností od 3 měsíců do 10 let, a zda-li úvěr dostanete se dozvíte do 3 minut od zaslání žádosti.


Krátkodobou půjčku můžete získat v bance, typickým poskytovatelem jsou však nebankovní společnosti a jedná se o úvěry typu půjčka před výplatou, rychlá půjčka, půjčka bez registru či první půjčka zdarma.

Půjčky často i pro problémové klienty (např. s negativním záznamem v registru dlužníků)

O to více ale dbejte na jednotlivé parametry půjčky (je společnost dostatečně známá? jaké mají úrokové sazby? co skryté poplatky atd.).

Dokáže totiž ochránit i při mnoha dalších situacích, jako je například riziko toho, že je náš vůz odcizen, nebo je poškozen vandalem.


Rozhodně se nehodí pro klienty, kteří se s nedostatkem financí potýkají dlouhodobě, protože jejich problém nejen nevyřeší, ale naopak často spíše prohloubí.

 • Zvládnete to na pár kliků a účet můžete začít hned využívat.
 • V roce 1999 se stala jednou ze 12 pojišťoven, které začaly nabízet povinné ručení.
 • I pokud se totiž cokoliv stane dítěti, vypadne rodině příjem toho rodiče, který se o něj pak dlouhodobě stará bez toho, aby mohl chodit do práce či podnikat.
 • Jelikož jde o bezúčelovou půjčku, rozsah možností pro použití finančních prostředků z této půjčky je tak nelimitovaný.
 • Pro ty, kteří už nemohou studovat běžnou vysokou školu zdarma, je samozřejmě situace komplikovanější kvůli platbě školného, i tak ale jednoznačně platí, že pokud investujete peníze do svého vzdělání, nebudete toho litovat.


Navíc si může nastavit různé podmínky, na základě kterých vyfiltruje – pro něj nepohodlné nebo problémové – nájemce (například nemožnost bydlet s domácími mazlíčky, byty pro nekuřáky, apod.).

A jakmile ho odešlete, již jste o krok blíže k tomu, dostat oněch požadovaných 50 000 Kč.

20 000 – 1 500 000 Kč

I když vyděláváte méně nebo se živíte třeba jako živnostník, můžete získat půjčku bez doložení příjmu, který by dosahoval desítek tisíc měsíčně.


Americké hypotéky jsou určeny těm, kdo si potřebují půjčit větší peněžní částku a mají k dispozici nemovistost, jež mohou dát do zástavy.
Výzkum Air Bank realizovaný agenturou IPSOS se uskutečnil formou online dotazování v květnu 2020 na reprezentativním vzorku 700 respondentů ve věku 16 až 60 let.

Limit 5 000 – 300 000 Kč

Půjčky často i pro problémové klienty (např. s negativním záznamem v registru dlužníků)

Jedná se o službu výhradně pro bonitní klienty, co nemají problémy se splácením svých závazků. Zápis v registru, byť staršího data, může žádost zkomplikovat. Kamali však posuzuje každého žadatele individuálně.Essox půčka se obejde bez jakékoliv zástavy a je k dispozici tam, kde ji potřebujete.

 • Půjčka pro studenty je rychlou možností, jak dnešní mladý člověk může získat půjčku s okamžitý převodem peněz na účet. Stačí si jen vybrat a vyplnit jednoduchou online žádost.
 • Podíly ze 100 000 Kč turnajového fondu však čekají i na další hráče hrající automaty EGT. Výhry získá hned rovná stovka zúčastněných, kteří nasbírají nejvíce bodů.
 • Ženy jsou takřka výhradními klienty estetické chirurgie a samozřejmě gynekologické péče na splátky.
 • Jde o tvoji bezpečnost. Pokud v průběhu 3 po sobě jdoucích plateb neodemkneš telefon, při čtvrté transakci bude třeba telefon před přiložením k terminálu odemknout. Je to standard.
 • Hlavním důvodem je velká obliba placení bezkontaktními kartami, kdy při nákupu do pěti set korun nemusí zadávat PIN,“ říká Jaromír Vostrý, produktový manažer Air Bank pro platební karty.

AirBank je označována jako nejvstřícnější banka a zároveň se pyšní garancí úroků. Air Bank se snaží být přátelská a proklientská a zakládá si na moderním a inovativním přístupu. 

Jedna dvě, turnaj jde, turnaj si jde pro tebe! A ne jen tak ledajaký turnaj. Tohle bude ten nejstrašidelnější turnaj roku. Máte odvahu uzmout si podíl z 50 000 Kč?

Některé větší banky ale umějí nabídnout i více než milion korun bez zajištění.

Pro získání některých online casino bonusů je potřeba se pouze registrovat, další navázány na provedení vkladu.

Využijte vlastní propagaci finančních produktů na našem portále Ammado. Nabízíme vám k pronájmu reklamní plochy. Stačí když nám pošlete vlastní představu o spolupráci a nové klienty můžete získávat okamžitě.

Každý nově registrovaný hráč získá od Apollo Games 100% bonus v hodnotě až 5 000 Kč ke vkladu a bez nutnosti vpisování jakéhokoliv speciálního promo kódu.

Vůz ideální na cesty po městech stojí 430 000 Kč.

V nabídce společnosti je i refinancování půjček, které zaujme úrokovou sazbou, která začíná na hodnotě jenom 3,99%.

Silniční havárie jsou však paradoxně častější nežli dříve a rostou rovněž věcné škody.
Equa Bank RePůjčka nabízí spojení úvěrů od 50 000 Kč do 700 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen.

Půjčky bez zástavy nemovitosti poskytují banky obvykle jen do 900 000 Kč. .Větší podíl mezi klienty patří ženám, v posledních letech se ale počet mužů, kteří investují do svého vzhledu, zvyšuje.

Vychytávek je ještě mnohem víc, a proto jsme se rozhodli prodloužit období, ve kterém je Šanon zdarma pro všechny naše klienty.

Spotřebitelské půjčky a úvěry obecně jsou spojeny s nejrůznějšími poplatky.Tipsport a Chanci Vegas opět ovládne Bonusmánie. Přijďte si pro 100 free spinů a 700 Kč na dalších prémiích.

Trekingová kola jsou přizpůsobena pro dlouhé jízdy po asfaltových silnicích mimo město nebo na prašných cestách a současně Vám umožňují zaujmout mnohem pohodlnější (svislou) polohu.


Standardně se pohybují od 1 000 000 Kč do 4 000 000 Kč.

Od nového roku také mohou klienti do 14 dnů odstoupit od úvěrové smlouvy bez udání důvodu.

problémové klienty či klienty se záznamem v registru dlužníků – výměnou za zástavu nemovitosti.

Banky si nechají zaplatit za celou službu, tedy za jednání s klientem, za odhad nemovitosti, za vklad zástavy do katastru, za pojištění nemovitosti, za přichystání smlouvy, založení hypotečního účtu a jeho vedení atd.


První variantou je vypracovat ručitelské prohlášení, kdy ručitelem bude osoba do 55 let s průměrným měsíčním příjmem nad 15 000 Kč.

Jinými slovy je poskytne bance do zástavy.

Modrá půjčka nabízí vyšší úvěrové limity, konkrétně od 90 000 Kč do 130 000 Kč.

Všechny půjčky můžete získat přímo z našeho finančního portálu, na kterém se kromě okamžité možnosti požádání o půjčku, dozvíte i všechny potřebné informace o podmínkách, úrocích a poplatcích.

Jak můžete vidět, variant dané půjčky je hned několik.

Superhrubá mzda pana Nováka bude 43 900 Kč (32 700 Kč hrubá mzda, k ní se připočte zdravotní pojištění ve výši 9 % a sociální pojištění 25 %, tedy 2 943 Kč a 8 175 Kč).

Nemáte ručitele a ani nemovitost do zástavy? Nevadí! U této půjčky se obejdete bez zajištění.

Jestli se o této nabídce chcete dozvědět více, všechny informace najdete na našem webu. Nebo se nás zeptejte. Rádi vám k tomu povíme více.

©   CoolPujcky.cz - Nebankovní půjčka pro problémové klienty Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022


Výhodou podání žádosti online je nulový poplatek za sjednání půjčky.

Casino turnaje jsou u hráčů velice oblíbené a u LUCKY HOURS turnajů to platí dvojnásob. Během tří hodin si totiž už dnes mezi 18:00 a 21:00 můžete ukrojit svůj podíl z částky 50 000 Kč.

Výjimečnost tohoto úvěrového produktu spočívá nejenom v tom, že je neúčelový, ale také v tom, že je určený právě i lidem, kteří jsou označováni za klienty problémové.

Minutová půjčka je neúčelovou půjčkou, kterou můžete čerpat ve výši od 5 000 do 700 000 Kč na libovolné výdaje.
Držte se 5 zásad pro výběr půjčky:

Další spin mu přinesl výhru 194 000 Kč.

Úvěrové společnosti nabízejí nebankovní konsolidace půjček bez zástavy a nahlížení do registrů nebo naopak se zástavou.

Pokud vaše banka podporuje okamžitou platbu, přijdou vám obvykle peníze na účet ihned po podpisu smlouvy a dodání dokladů.

TIP: Máte zájem o výhodnou půjčku? Porovnejte a vyberte si bezpečnou půjčku od ověřených poskytovatelů na Půjčky.cz!

Jak již bylo řečeno, nebankovní společnosti cílí na klienty, kteří si potřebují půjčit nižší částky a nejlépe ihned.

Sms půjčky pro problémové klienty jsou v posledních letech velkým hitem a rozmohly se napříč celou Evropou.

Některé nebankovní půjčky ihned lze navýšit, o jiné zase žádat opakovaně.

prosince v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru.


Některé nebankovní společnosti sice nenahlížejí do registru dlužníků (což je typické pro půjčky bez registru), ale do Centrální evidence exekucí nahlížejí v podstatě všechny.

Pro klienty je vytvořen věrnostní program, u některých úvěrů si mohou sami určit dobu jejich trvání.

Zaplatí za topení více ti, kteří využívají elektřinu, nebo majitelé plynových kotlů? Podívejte se na porovnání nákladů na vytápění.

Pro vyplnění a odeslání žádosti klient potřebuje pouze mobilní telefon, občanský průkaz a bankovní účet.


Neznamená to však, že by nebylo možné najít třeba i půjčky pro problémové klienty.

Mezi klienty Home Creditu jsou zastoupeni lidé všech věkových skupin – pod 20 i nad 80 let.

Možná by se pro „problémové klienty“ v nadpisu hodily i uvozovky.

Půjčky bez doložení příjmu jsou flexibilnější a vhodné i pro problémové klienty, kteří pobírají málo peněz nebo mají například zaměstnání pouze na dobu určitou a nemohou tedy prokázat svůj příjem.

Podnikatelé potřebují mít finanční rezervy ať už na pravidelné výdaje (nájem, služby, mzdy apod.), nákup potřebného materiálu a zásob či na investice pro další rozvoj firmy.

Při sjednávání hypotéky je pro banku důležitá hodnota zastavované nemovitosti, která se může lišit od požadované kupní ceny.

SMS půjčka pro problémové klienty je perfektní volbou, pokud potřebujete získat peníze opravdu rychle a bez zbytečného papírování. Půjčka je bez registru a dokládání příjmu.

Žadateli musí být mladší 36 let (stačí, pokud podmínku splňuje jeden z páru)

Twisto si nezakládá na tom, že by se snažilo své klienty nachytat na vysokých poplatcích za nesplácení.


Rychlé nebankovní půjčky z naší nabídky jsou určené i pro problémové klienty, kteří mají jinde problém dosáhnout na výhodnou půjčku, vyhovující jejich představám.

Třetím druhem je lombardní úvěr na pohledávky. Princip zůstává stejný, ale klient dává do zástavy místo cenných papírů či zboží své pohledávky vůči svým odběratelům.Twisto appku můžete stáhnout v App Storu nebo Google Play. Vedle aplikace existuje stejně moderní internetové bankovnictví, ke kterému se dostanete skrze webové stránky Twista.

Součástí IBAN je identifikační kód banky (BIC), který banku identifikuje v mezinárodním platebním styku.

Z hlediska osobních vztahů mohou být takové půjčky velmi problémové, o čemž už se řada lidí přesvědčila.

Nijak složitý není ani samotný proces vyřizování půjčky.

Tato suma je složená z výše půjčky 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 7 300 Kč (poplatek za administrativní činnost 4 000 Kč, úrok 3 300 Kč).

Průměrná výše úvěru na dovolenou činila v prvních šesti měsících roku 24 666 Kč, o téměř 4 000 Kč více než vloni.

Nastavte si splátky tak, jak se vám zrovna hodí. Hypotéku taky můžete kdykoliv bez poplatku doplatit.

Pro telefonický kontakt ohledně SMS půjčky volejte na 281 000 763 nebo 731 679 949.

Součástí stránek je i formulář pro online žádost, všeobecné obchodní podmínky ke stažení nebo slovníček pojmů, zaměřený zejména na exekuce, dražby a půjčky.

Důchodci, začínající podnikatelé, studenti, maminky na mateřské dovolené a další lidé s nízkým příjmem bývají v tradičních bankách považováni za problémové klienty.


Další výhodou jsou nulové poplatky za poskytnutí půjčky nebo vedení účtu.

Equa bank nabízí svou Repůjčku až do výše 700 000 Kč s tím, že lze požádat o finance nad rámec vašich současných závazků.

Kde vám půjčí? Jaké jsou výhody úvěru v bance, půjčky u nebankovní instituce nebo online půjčky?

Ne, půjčka je v každém případě stoprocentně bezúčelovou záležitostí. Obejdete se proto bez vysvětlování a zbytečných otázek kolem využití půjčených peněz.


V takovém případě má každá banka svůj jedinečný kód, kterým se identifikuje.

 • nakoupila krypto A za 100 000 Kč a prodala jej za 400 000 Kč, daníte zisk 300 000 Kč.
 • Jak jsme si řekli, i nebankovní půjčky mohou být výhodné a mnohdy se opravdu vyplatí.
 • Změna se týká hypoték od 700 tisíc korun. Úroky se u nich snižují o 0,2 procentního bodu. Tady to máte přehledně černé na bílém. :)
 • Na druhou stranu byla Acema vyhodnocena jako jeden z nejlepších poskytovatelů půjček Evropským sdružením na ochranu spotřebitelů Umbrella.
 • Za získání půjčky před výplatou nemusíte platit žádný poplatek platit.

Ne, v případě půjček pro problémové klienty není vyžadován žádný vstupní poplatek, vyjma symbolické platby kvůli ověření bankovního konta.

Výše půjčky 30 000 - 700 000 Kč

Ručení má formu, zástavy, směnky, záruky závazku ručitele.

Jak dokládá samotný název, tak se jedná o typ půjčky, který může lidem poskytnout spotřebitelský úběr a k němu i pojištění, které myslí na problémové situace, které mohou během splácení nastat.

Je mnoho možností, jak se dá tento typ půjčky využít.

Z výčtu podmínek je jasné, na koho se s odložením půjček nedostalo – na klienty, kteří měli i před koronavirovou krizí problémy se splácením.

Kontokorent do 300 000 Kč

To znamená, že v určitých předem daných intervalech, které se odvíjí od skladby cenných papírů a vývoje na kapitálovém trhu, se kurzová hodnota vaší zástavy přepočítává.

Své peníze získáte i bez zajištění. Sjednání půjčky podléhá pouze bonitě žadatele a půjčka je tedy maximálně diskrétní. Nepotřebujete ručitele, spolužadatele ani nemovitost do zástavy.


Poznámka: Rychlé půjčky pro živnostníky jsou i pro klienty se záznamem v bankovním a nebankovním registru.

Naše společnost působí na trhu již několik let a díky tomu máme i své stálé klienty, kteří se k nám neustále vracejí.

Například takové půjčky bez doložení příjmu sice mohou vyvolávat dojem, že k jejich získání není potřeba pravidelného a dostatečného příjmu, opak je však v tomto případě pravdou.

Pokud uvedená domácnost dlouhodobě spotřebovává 2 500 kWh/rok, letos oproti loňsku připlatí „pouhých” 210 Kč.


Podmínkou čerpání bonusu je, aby klient řádně uhradil čtyři pravidelné splátky letos sjednaného vánočního produktu [2], a rovněž aby neměl problémové splácení úvěru ani v minulosti.

Nemáte nemovitost do zástavy a ani ručitele? U Půjčkaplus ani jedno nepotřebujete!

Nabídky půjček bez registru nejsou pro klienty důvěryhodné a může se stát, že je poskytovatel předluží.

Půjčka bez doložení příjmu | Půjčka pro nezaměstnané | Nebankovní půjčky pro problémové klienty


Pro platby na internetu je nutné, aby na kartě byly tyto transakce povoleny a zároveň byl nastaven dostatečný limit.

Za produktem stojí Home Credit, jedná se tedy o dobře prověřenou půjčku a co víc, pro nové zákazníky je zdarma.

Řekněme, že si budete chtít půjčit 400 000 Kč na 5 let.

O klasickou půjčku si můžete požádat až do 600 000 Kč a o půjčku na refinancování až do výše 700 000 Kč.